integracja

Kraków to topowe miejsce, do którego większość firm decyduje się udać,  aby zbudować lub poprawić relację swojego zespołu i ich pracowników.  Znajduje się tam wyjątkowo wiele restauracji, klubów, pubów czy hoteli. Ale nie tylko z tego względu, Kraków cieszy się dużą popularnością. Każda zabawa, spotkanie, przyjęcie czy inna forma rozrywki kończy się tak samo – pozostawiając niesamowite wspomnienia i przeżycia. 

Niepowtarzalna oferta czekająca na polskich przedsiębiorców i nie tylko.

Jak twierdzą władze miasta Kraków, nigdzie w Polsce nie można zjeść i zabawić się lepiej niż właśnie w ich mieście. Dla spragnionych integracji i firmowych imprez, Kraków przygotował ciekawą ofertę, trafiająca w każde gusta. Za dnia czekają tam takie atrakcje jak:
– przejażdżki quadami lub gokartami,
– gry zespołowe w paintball,
– wypady na strzelnice,
– rejs po Wiśle. 
W nocy natomiast Kraków oferuje imprezy na rynku głównym, „wycieczki po lokalnych barach i pubach”. Ciekawą opcją na wieczór jest również wynajęcie sobie imprezowego busa czy limuzyny. 

integracja

Satysfakcja i niepowtarzalne wrażenia. 

Uczestnicy imprez integracyjnych w Krakowie wyrażają same pozytywne opinie. Jak twierdzą, wszystko co przeżyli na tych spotkaniach, było pod każdym względem dopięte na ostatni guzik. W mieście tym łątwo o porzucenie trosk i zmartwień a wczucie się w imprezowy klimat tego miasta. Do Krakowa zaglądają nie tylko stałe firmy, ale i nowe, mniejsze, które wrócą tam z pewnością po raz kolejny.