koszulki na dokumenty

Gdy wykonujesz pracę biurową przede wszystkim zależy Ci na wygodzie i porządku. A może ergonomia i organizacja pracy to Twój konik? Zadbaj o porządek w swoich dokumentach ich przejrzystość. Najlepszym i najbardziej popularnym rozwiązaniem są koszulki na dokumenty. Dlaczego? Chronią dokumenty przed zniszczeniem i pozwalają zachować je w pierwotnym stanie.


Jakie koszulki do segregatora wybrać?

Przede wszystkim należy wybrać koszulki przezroczyste. Umożliwi nam to wgląd do dokumentów w każdej chwili. Kolejnym elementem jest odpowiedni rozmiar koszulek na dokumenty. Jak wiadomo, papier drukowany jest w różnych rozmiarach, od A2, A3, A4, aż po A0. Istotne więc, aby koszulki były takiego samego formatu, co nasze dokumenty i segregatory, które posiadamy. Kolejną sprawą jest struktura koszulki. Ważne, aby była gładka i przezroczysta. Koszulki z innego materiału szybko się gniotą, co powoduje, że wyglądają mało estetycznie.

koszulki na dokumenty

Jaki jest koszt zakupu koszulek?

Koszulki biurowe różnią się swoją ceną w zależności od rozmiaru i struktury materiału. Standardowe, gładkie koszulki kosztują już od 5 złotych za 100 sztuk. Jest to więc niewielki koszt jak na tak dużą ilość. Hurtownie biurowe oferują niższe ceny za koszulki na dokumenty, więc koszt zakupu większej ilości zdecydowanie maleje.

Koszulki do segregatora to doskonałe rozwiązanie w kwestii dbania o dokumenty. Pozwolą zachować przejrzystość w segregatorach, oraz zapobiegają ewentualnym zabrudzeniom. Niewielka cena dodatkowo zachęca do zakupu.