teczki tekturowe

Nie ma chyba dziś osoby, która nie widziałaby nigdy w życiu, lub nie używała teczki tekturowej. Ten rodzaj akcesoriów biurowych zawsze będzie w użyciu, ponieważ trzeba w jakich sposób segregować i przechowywać biurowe dokumenty.

Teczki tekturowe i ich zastosowanie

Proste w swojej formie teczki tekturowe dostępne są zazwyczaj w kilku różnych wariantach: z gumką, wiązane, w formie skoroszytu, pudła archiwizacyjnego czy też teczki skrzydłowej. Wszystko zależy od tego,jakiego rodzaju dokumenty i w jakich ilościach mają być w teczkach przechowywane. Pudła archiwizacyjne jak już sama nazwa wskazuje to pokaźnych rozmiarów teczki, w których przechowuje się spore ilości dokumentów, natomiast teczki tekturowe i skoroszyty służą zazwyczaj do bieżącej segregacji dokumentów w biurze. Dzięki temu, że teczki występują w różnych kolorach, dokumenty można również dzielić na różne sposoby, np. faktury wkładać do teczki różowej, umowy do teczki żółtej a zamówienia do niebieskiej.

Gdzie można kupić tekturowe teczki?

Takie teczki można zakupić w sklepach stacjonarnych, takich jak sklep papierniczy Biurfan czy z artykułami biurowymi, ale można je również, wrzucić do wirtualnego koszyka i kupić je w sklepie online. Ten ostatni sposób jest z pewnością dla niektórych osób niezwykle wygodny, ponieważ można złożyć zamówienie nie ruszając się z domu, a kurier dostarczy zamówione produkty prosto pod wskazany adres.