W dzisiejszych czasach nośniki reklamowe mogą przybierać różną formę: banery, bilbordy czy telebimy. Wiele firm, przedsiębiorstw czy klientów indywidualnych stawia jednak na reklamy oryginalne i wyjątkowe. Taka forma bowiem bardziej trafia do większej grupy klientów, która zwraca uwagę na reklamowany w ten sposób produkt.

Słodycze reklamowe

Doskonałym i bardzo trafionym pomysłem na zareklamowanie konkretnego produktu lub firmy są słodycze reklamowe. Wszelkie lizaki reklamowe, cukierki, gumy czy czekoladki z logo firmy lub nazwą produktu przyciągają uwagę klientów i zachęcają ich do zainteresowania się daną marką. To również świetna forma podziękowań za udaną transakcję oraz miły gest, by przywitać przyszłych, potencjalnych klientów w takich miejscach jak np. biura, zakłady fryzjerskie, firmy usługowe czy inne.

Personalizowana reklama

Dużym plusem takiej reklamy jak np. lizaki reklamowe jest fakt, iż osoba nimi zainteresowana może je zamówić w dowolnie wybranym przez siebie wzorze, kolorze, z mottem lub logo stworzonym przez siebie oraz w dowolnej ilości. Im większe zamówienie, tym atrakcyjniejsza jest cena. Lizaki reklamowe oprócz loga konkretnej firmy stanowią pyszną przekąskę dla każdego (niezależnie od wieku).

Czy warto inwestować w taką formę reklamy? Zdecydowanie tak. Jest to tańszy sposób na zwrócenie uwagi klientów niż reklamy w tv czy prasie oraz dzięki temu możliwe jest pozyskanie większej ilości klientów.